KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12894607

nr 1289 4607

Karl Gustav Holmberg

(1916-1994), Sverige

Oljemålning, Kust. Signerad. Olja på pannå, 31x38 cm

Karl Gustav Holmberg, född 1916, död 1994, svensk målare och grafiker.

Utrop:

800 kr

Såld:

1.000 kr

måndag 18 november 2019
kl 19:18:30

Karl Gustav Holmberg

Läs mer om Karl Gustav Holmberg